Jakou na QUERYTHERM poskytujete záruku?

Na komponenty systému QUERYTHERM poskytujeme záruku 5 let (2 roky dle zákona + 3 roky garantujeme navíc).

Jak je zajištěn záruční a pozáruční servis?

Záruční servis poskytujeme jednou za rok pod dobu dvou let prostřednictvím autorizované firmy. Pozáruční servis poskytujeme za servisní poplatky dle ceníku.

Lze financovat nákup QUERYTHERMU bez akontace?

Ne, výše akontace je pevně stanovena na 25 %.

Lze pořízení QUERYTHERMU financovat jen z reálných úspor?

Ano, nejběžnější forma úhrady je z fondu oprav, díky kterému se naspořené peníze zúročí a vrátí se formou okamžitých úspor za topení.

Lze QUERYTHERM pojistit?

Ano, QUERYTHERM lze pojistit i přímo u naší společnosti.

Jaké jsou záruky v případě úpadku či krachu firmy?

Proti všem uvedeným rizikům jsme pojištěni a našim zákazníkům tedy garantujeme záruku i v případě těchto událostí.

Na jakou částku je společnost ECOONE s.r.o. pojištěna?

Naše pojistka kryje škody až výše 5 000 000 Kč (obecná odpovědnost + výrobek nebo vadu práce po předání).

Je systém QUERYTHERM schopen fungovat v případě krachu společnosti ECOONE s.r.o.?

Ano, každá jednotka QUERYTHERM je vybavena softwarem pro jeho nezávislé řízení a ovládání.

Do jaké odpisové skupiny na DPH QUERYTHERM patří?

QUERYTHERM je zařízení, které technicky zhodnotí budovu, dojde k navýšení její ceny a v důsledku toho se prodlouží doba jejího odepisování. Proto se QUERYTHERMU neodepisuje samostatně. Konkrétní doba odepisování budov pak záleží na tom, čemu slouží.  Například hotely, administrativní budovy apod. patří do skupiny 6 a odepisují se 50 let, bytové domy nebo firemní budovy sloužící např. k výrobě patří do skupiny 5 a odepisují se 30 let.

Kdy začíná a končí topná sezóna

Topnou sezónu určuje vyhláška Ministerstva průmyslu a obchodu č. 194/2007 Sb., která stanovuje začátek topné sezóny na 1. září a její konec na 31. května. Neznamená to však, že ihned 1. září se musí začít topit. Vyhláška totiž uvádí, že dodávka tepelné energie začíná v topné sezoně v okamžiku, kdy teplota vzduchu klesne alespoň dva dny po sobě pod +13 °C za předpokladu, že předpověď počasí neočekává v následujících dnech opětné zvýšení teploty nad +13 °C. Pro ukončení dodávky tepla během topné sezony platí obdoba – pokud teplota ve dvou po sobě následujících dne stoupne nad +13 °C a dle předpovědi počasí již nebude pod tuto hranici v dalších dnech klesat, dodávka tepla se ukončí.

Mohlo by vás zajímat

Spočítejte si, kolik s Querythermem můžete uspořit

Termoregulační systém QURYTHERM garantuje úsporu nejméně 20 %, ale u zateplených budov s předimenzovaným vytápěním může dosáhnout úspory až 49 %.

Zjistěte, kolik můžete za vytápění s Querythermem ušetřit vy. Napište si o dotazník nebo si pro přesnější výpočet objednejte zdarma nezávaznou konzultaci našeho technika přímo u vás.