Pomáháme soukromým osobám a bytovým družstvům při zpracování žádosti o dotaci na snižování energetické náročnosti stávajících rodinných domů, bytových domů v Praze a na výstavbu nízkoenergetických rodinných domů.   Už si nemusíte brát dovolenou kvůli běhání po úřadech. Vše zařídíme za vás a vy si můžete dovolenou opravdu užít.

Komu je dotace určena a na co ji lze využít

Výzva Nová zelená úsporám pro vlastníky a stavebníky rodinných domů se vztahuje na opatření ke snižování energetické náročnosti stávajících rodinných domů, výstavbu rodinných domů s nízkou energetickou náročností, výměnu neekologických zdrojů tepla na vytápění, instalaci systémů větrání se zpětným ziskem tepla a na instalaci solárních termických a fotovoltaických systémů.

Podporu je možné čerpat také na zpracování odborného posudku nebo na zajištění technického dozoru.

Program se týká rodinných domů na celém území ČR a bytových domů v Praze a žádosti o dotaci je možné podat do 31. 12. 2021.

V rámci poradenství k programu Zelená úsporám nabízíme:

Spočítejte si, kolik s Querythermem můžete uspořit

Termoregulační systém QURYTHERM garantuje úsporu nejméně 20 %, ale u zateplených budov s předimenzovaným vytápěním může dosáhnout úspory až 49 %.

Zjistěte, kolik můžete za vytápění s Querythermem ušetřit vy. Napište si o dotazník nebo si pro přesnější výpočet objednejte zdarma nezávaznou konzultaci našeho technika přímo u vás.