Firmám a státním institucím poskytujeme odborné konzultace a poradenství při podávání žádostí o dotace z Evropských strukturálních fondů.

Získání dotace závisí na kvalitě žádosti

Postup pro úspěšné získání dotace z Evropských strukturálních a investičních fondů zahrnuje vytvoření projektového záměru, vybrání vhodného programu a především kvalitní a profesionální zpracování žádosti.

Při zpracovávání žádostí o dotace z EU garantujeme vysokou úroveň odborných posudků, procesní bezchybnost podávání žádosti a kvalitní zpracování všech náležitých dokumentů.

Dlouhodobě spolupracujeme s odborníky, kteří mají v oblasti fondů Evropské unie mnohaleté zkušenosti v ČR i v zahraničí a zaručují profesionální přístup a vysokou ekonomickou, právní a technickou odbornost.

V rámci poradenství k dotacím EU nabízíme:

Spočítejte si, kolik s Querythermem můžete uspořit

Termoregulační systém QURYTHERM garantuje úsporu nejméně 20 %, ale u zateplených budov s předimenzovaným vytápěním může dosáhnout úspory až 49 %.

Zjistěte, kolik můžete za vytápění s Querythermem ušetřit vy. Napište si o dotazník nebo si pro přesnější výpočet objednejte zdarma nezávaznou konzultaci našeho technika přímo u vás.