Stali jsme se hlavními partnery. Akce je určena primárně odpovědným zástupcům měst a obcí, kteří hledají konkrétní řešení energetických úspor a řeší energetický management a s ním související témata. K účasti oslovujeme zároveň dodavatele nabízející efektivní a funkční rešení pro města a obce. Naším cílem je popularizace a zpřístupnění aktuálních technologií, představení odborníků a společností nabízejících efektivní řešení a zároveň způsoby financování, jinými slovy reálná a přehledná řešení „krok za krokem“. V rámci akce představíme konkrétní oblasti a rešení energetické neefektivity Porovnáme současnou situaci a potenciál úspor i ohnisek plýtvání v České republice. V rámci instalované „galerie rešení“ naživo ukážeme příklady inovativních technologií. Nabídneme interaktivní účastnický formát, konkrétní dotazy se tak stanou základem pro on-line platformu sdílení zkušeností a funkční praktická rešení. Akce se koná pod záštitou Hlavního města Prahy.

http://www.co2congress.com/

Mohlo by vás zajímat

Spočítejte si, kolik s Querythermem můžete uspořit

Termoregulační systém QURYTHERM garantuje úsporu nejméně 20 %, ale u zateplených budov s předimenzovaným vytápěním může dosáhnout úspory až 49 %.

Zjistěte, kolik můžete za vytápění s Querythermem ušetřit vy. Napište si o dotazník nebo si pro přesnější výpočet objednejte zdarma nezávaznou konzultaci našeho technika přímo u vás.